Helping The others Realize The Advantages Of اپوکسی صنعتی

 کفپوش های آزمایشگاهی از اپوکسی، پلی اورتان تولید می شوند. نهایت دقت  را در انتخاب کفپوش مناسب آزمایشگاه باید به کار برد. کفپوش اپوکسی یکی از کفپوش های آنتی باکتریال با خصوصیات

از کفپوش هاي يکپارچه پليمري، جهت پوشش کف استفاده مي گردد تا ضمن ارائه زیبائی، امکان مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه، شستشوی آسان و سريع را فراهم سازد این محصول در انواع طرح ها و کاربری ها ی صنعتی ، تجاری، بهداشتی، ورزشی و خانگی تهیه و ارایه میگردد.

از آنجا که این محصول انعطاف پذیری کمی دارد لذا جهت اجرا در کف فضاهایی که در معرض ضربات شدید هستند توصیه نمی شود.

استفاده بالقوه دیگر از رنگ اپوکسی در اتاق سونا است. اتاق سونا مانند اتاق معمولی شما نیست. هر گونه رنگی که بر روی دیوار باشد باید قادر به تحمل دمای بسیار بالا و مقدار زیادی رطوبت نیز باشد. این باعث می‌شود که اپوکسی تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌های موجود برای این سناریو شود.

صدها روش وجود دارد که فرموله کنندها می توانند اپوکسی ها را تغییر دهند:

قیمت کفپوش صنعتی پلی یورتان و اپوکسی به ترتیب ۱۲۰ هزار تومان و ۹۰ هزار تومان read more با احتساب هزینه اجرا می باشد. قیمت های ذکر شده با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی و محل اجرا میتواند متفاوت باشد.

یکی از رایج‌ترین استفاده‌ها برای رنگ اپوکسی حمام و دستشویی است. این رنگ بسیار بادوام و مقاوم در برابر رطوبت است. بنابراین انتخاب مناسبی برای یک حمام است. سرویس های بهداشتی معمولا مقدار زیادی آب و بخار در خود دارند. در طی یک دوش آب‌گرم، احتمال بالایی وجود دارد که رطوبت بر روی دیوارها تاثیر بگذارد.

اپوکسی ها همچنین بعنوان چسب ساختمانی استفاده می شوند. موادی مانند چوب و دیگر موادی که از فناوری کمی برخوردارند با رزین های اپوکسی چسبانده می شود.

پوشش اپوکسی ترکیبی از دو جزء جداگانه برای پوشاندن کف است. در کیت‌های خریداری شده از فروشگاه های ابزارآلات یا تعمیرات منزل، باید جزء رزین اپوکسی را با سفت کننده پلی امین مخلوط کنید. برخلاف رنگ اپوکسی، این ترکیب بجز تنها خشک شدن، وضع آن قسمت را بهبود می بخشد.

به طور کامل کل کف سیمانی را با آب صابون بشویید. از پنکه و حوله استفاده کنید تا به طور کامل زمین را خشک کنید.

مقاومت کفپوش های اپوکسی پارکینگ در برابر اسیدها و بازها بالا است.

پرفروش ترین ها لوح تقدیر کارگر نمونه دانلود تصویر با کیفیت کودک کارت ویزیت لایه باز سوپرمارکت طرح لایه باز کارت ویزیت کرکره برقی

رزین اپوکسی از خانوادۀ رزین‌های دوجزئی است که شامل «پایۀ رزینی» و «هاردنر» می‌باشد. این دو جزء باید به نسبت مشخص، بنا بر فرمولاسیون و کاربرد آن، با یکدیگر مخلوط شوند و سپس روی سطح یا قالب دلخواه استفاده شود.

در سالن های بزرگ مخصوصا در فصول سرد بهتر است جهت تامین گرمایش قبل از اجرا تدابیری اندیشید. در زمان اجرا نباید دمای محیط به صفر درجه نزدیک شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *